Ekonomik Faaliyetler

Yerel Ürün Satışı

Köylerimizde yetiştirdiğimiz ürünleri doğal ve sağlıklı beslenmeyi seven müşterileriyle buluşturuyoruz. Bağdan, bahçeden, ağaçtan topladığımız ürünlerimizin paketlemesini de atölyelerimizde tamamlayıp son ürün haline getiriyoruz. Ürünlerin satışlarından gelen gelir doğrudan üyelerimize gidiyor. Siyah zeytinden, domates kurusuna, nar ekşisinden, kuru üzüme kadar birçok ürünü paketleyip satışını gerçekleştiriyoruz. Ürün yelpazemizi görmek ve sipariş vermek için tıklayın.

Zeytinyağı Sabunculuğu

Bir sabun ustasından soğuk yapım sabun eğitimi alan üyelerimiz, Gökmusa Köyü’nde kendileri için kurulan sabun atölyesinde sabun üretimi yapıyorlar. Zeytinyağlı sabunlarımızı görmek için tıklayın.

Sabun Sabun Sabun
El İşi

Fiba Perakende ve Shiva Tekstil ortaklığı ile el işi ürünler üretiyoruz. Yaptığımız el işi tebrik kartları, rengarenk yazlık fularlar ve bileklikler GAP ve Marks&Spencer mağazalarında satışa sunuluyor. El işi ürünleri çeşitlerimizi görmek ve siparişi vermek için iletişime geçin.
El işi El işi El işi

Sosyal Faaliyetler

Derneğimizin bir diğer amacı, köylerimizde yaşayan tüm kadın ve çocuklara yönelik sosyal faaliyetler gerçekleştirmektir. Çocuklarımız için oyun alanları, tiyatro-sinema etkinlikleri, onların gelişimine yönelik eğitimler bu faaliyetler arasında yer alıyor. Sosyalleşmemizi sağlayan pek çok etkinlik de Derneğimiz tarafından yürütülüyor.

Fotoğrafçılık Fotoğrafçılık Fotoğrafçılık

Çevresel Faaliyetler

Kendimizi doğamızın emanetçisi olarak görüyoruz. Yaşadığımız çevreyi korumak ve güzelleştirmek için de çeşitli etkinlikler gerçekleştiriyoruz. Daha sağlıklı bir çevrede yaşamak için temizlik faaliyetleri, çevre düzenlemeleri, fidan ve çiçek dikimi gibi birçok faaliyet yapıyoruz.

Çevre ilaçlama Çevre ilaçlama